Size bir telefon kadar yakınız
0.545 744 1453
Dil Seçin
trende

Hizmetler

Anasayfa » Hizmetler

Hizmetlerimiz

Ne Yapıyoruzdan Önce Nasıl Yapıyoruz?

Tüm işlerimizi sonlandırmak için şu standartlarımız var

  • Araştırıyoruz
  • Planlayıp Tasarlıyoruz
  • Geliştiriyoruz
  • Test Edip Yayınlıyoruz

 

Kimliğinizi detaylı bir şekilde oluşturarak, kurumunuzun kendini en iyi şekilde ifade edebilmesini sağlıyoruz. En ince ayrıntılara kadar düşünüp ve tasarlayıp, detaylardan bir bütün yaratıyoruz. Kurumunuzun şuan ve gelecekte ihtiyacı olabilicek tasarımları logonuzdan ofis dizaynınıza, antetli kağıdınızdan kurumunuzun araç giydirmelerine, ambalaj tasarımınızdan web sitenize, tabeladan kataloglarınıza, kartvizitinizden promosyonel ürünlerinize kadar herşeyin ölçülerini, renklerini, kullanım şekillerini ve alanlarını belirliyoruz. Sizlere sadece ihtiyacınız olduğunda rahat bir şekilde kullanım kalıyor. Ayrıca kurumsal kimlik tasarımı ile her yaptırmak istediğiniz yeni tasarımda renklerin yanlış kullanılması ölçülerin ve kullanım şekillerinin yanlış olması probleminden otomatik olarak kurtulmuş oluyorsunuz.


 WEB TASARIM

Güncel teknolojik yenilikleri takip ederek, kurumunuza ve hedef kitlenize uygun, kolay anlaşılır ve ulaşılır web sayfalarını sizin için tasarlıyoruz. Sitelerinizin görünmeyen yüzü olan kontrol paneli ile sizlerin sitenizin yönetimini kimseye bağlı kalmadan ele almanızı ve güncel kalabilmenizi sağlıyoruz. Tasarımlarımızı sizlerin isteği doğrultusunda tüm cihazlarda (bilgisayar, cep telefonu, tablet) uyumlu şekilde çalışabilecek şekilde tasarlıyıp, yazılım aşamasını tamamlıyoruz.


Logonuz kurumunuzun görünen yüzüdür. Bundan dolayı sizi çok iyi ifade etmesi gerekmektedir. Bizim işimiz sizlerin faaliyet alanlarınıza uygun, sizleri en kolay anlaşılır şekilde ifade edebilecek yüzünüzü tasarlayıp, uzun süreli akılda kalınırlığınızı arttırabilmektir. Logonuzdaki renklerden kullanılan yazı tipine kadar olan tasarımı size en uygun ve akılda kalıcı şekilde tasarlamaya özen gösteriyoruz.

Sizi hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaştırabilmek için İnternet Siteleri,Sosyal Medya Siteleri,Blog Siteleri gibi kalabalık kitlelere kolaylıkla ulaşabilmemizi sağlayan mecralara sizin adınıza ulaşıyoruz. Karşılıklı fikir alışverişi yaptıktan sonra en etkili tasarım ile firmanızı hedef kitleniz ile buluşturacak akılcı seçimleri yapmanıza yardımcı oluyoruz.


SOSYAL MEDYA

Herkesin bir kişisel sosyal medya hesabı vardır. Dünyada en çok Facebook kullanım oranına sahip ülkenin Türkiye olması da şaşırtıcı değil. Ancak kişisel olarak yönetilen sosyal medya hesapları ile kurumsal olarak yönetilmesi gereken sosyal medya hesaplarının ayrı teraziye konması gerekir. Profesyonel olarak içerik oluşturmak, belirlenmiş zamanlarda paylaşım yapmak, kurumsal bir dil ile mesajlara cevap vermek ve marka için kampanyalar oluşturup bunu takibini yapmak, başlı başına uzmanlık gerektiren bir iştir. Nette bu alanda bünyesinde barındırdığı uzman ekibi ile, markanızın sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak dijital marka izinizi oluşturabilir.

Projeniz mi var? Yazın tanışalım

+90 545 744 1453

bilgi@gokhankaraoglu.com.tr