Dünyanın En Cimri İnsanı Olarak Guinness Rekorlar Kitabına Giren Kadın

Ayna Kırılmasının Uğursuzluk Getirdiği İnancı Nereden Geliyor?

Osmanlı’da müneccimler: Padişahın öleceğini bilince öldürüldü!

Dünyayı Sömüren Aileler; Rockefeller ve Rothschild!

Twitter Takipçi Kasarak Fenomen Olmak

Pazarlama 14 Ocak, 20:25'de eklendi

Sosyal Medyanın son zamanlarda hayatımızda vazgeçilmez bir yer almasıyla birlikte, doğal olarak insanlarda gururlarının okşanmasını istedikleri için takip edilmek, herkes tarafından beğenilmek, fenomen olmak için bir çok çaba ve hayal içerisindeler. Peki ama nasıl fenomen olurum? diye soranların en çok sorularının başında Twitter takipçi kasarak fenomen olabilir miyim? soruları geliyor.

Arkadaşlar, lütfen hayal dünyasında yaşamayı artık bırakarak, biraz araştırma eğiliminde bulunup, daha elle tutulur hayaller peşinde koşmamız gerekmektedir.

Takipçi satın alarak fenomen olmanız imkansızdır. Takipçi almanın faydası illaki vardır ama sırf takipçi alarak fenomen olmanız imkansızdır.

Peki ama 100 binlerce takipçi satın alırsam fenomen olurum diyen varsa da, eğer ki bir yeteneğin, bir konu üzerinde üstün bir bilgin veya insanları eğlendirecek mizahın yoksa odun gibi bir insansan düzenli bir paylaşım yapmakta yetersiz ve gündemi takip edemiyorsan 1 milyon takipçi de kassan fenomen olamazsın!

Peki ama nasıl Fenomen olurum?

  • #hastagh kullanımını öğrenmen lazım,
  • Gündemi çok sıkı takip etmen lazım,
  • Prensipli ve disiplinli bir çalışma sistemin olması lazım,
  • Bunu tam zamanlı bir iş olarak görmen lazım
  • Üretken olman lazım
  • Kopyala, yapıştırcı değil özgün olman lazım
  • Çok okuyup, çok bilmen lazım

ve daha bir çok madde sayabilirim ve tüm bunların hepsini yaparsan, inan ki takipçi kasmana bile gerek kalmadan insanlar tarafından dikkat çeker ve fenomen olma yolunda emin adımlarla ilerlersin!

Fenomen olma yolunda ilerleyen herkese başarılar diliyorum 🙂

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.